S Kodeljevega z zmago nad RD LL Grosist Slovan

Posted on Posted in Utrinki

V petek 3.11.2017 je ekipa RD Urbanscape Loka v 8. krogu NLB lige gostovala v dvorani Kodeljevo pri RD LL Grosist Slovan. Tekmo so bolje začeli domači in povedli z rezultatom 2:1, v 13. minuti pa je Loka z zadetkom Aleksa Kavčiča povedla +1 (5:6).  V 19. minuti srečanja je Loka povedla za +2 (8:10), domačinom pa nato ni uspelo zmanjšati svojega zaostanka na manj kot dva gola, saj je Loka v 22. minuti vodila z izidom 9:13. V zadnji minuti prvega polčasa je Ločanom uspelo zadeti iz sedmih metrov, prvi polčas pa se je končal z rezultatom 12:16.

Ločani so drugi polčas odprli zelo dobro in hitro povedli za +5 (13:18). Prednost Loke se je v 42. minuti znašala že +9 (14:23). V 51. minuti je Urbanscape Loka prišla do najvišje prednosti enajstih zadetkov, rezultat je bil 18:30 in zmagovalec je bil znan, zato je trener Beguš ponudil priložnost tudi mlajšim igralcem, ki so priložnost dobro izkoristili. Slovan je dve minuti pred koncem srečanja sicer zmanjšal na -10 (23:33), vendar je zaradi poškodbe izgubil Saša Serdinška-Ekarta, ki je utrpel poškodbo gležnja. Prednost Urbanscape Loke je na koncu ostala na +10, tekma pa se je končala z rezultatom 24:34.