POMEMBNA ZMAGA PRED TEŽKIM NADALJEVANJEM

RD URBANSCAPE LOKA : MRD DOBOVA 28:24 (13:12)

Gledalcev:  250; Sodnika: Brstin Kavalar in Uroš Nahtigal

RD Urbanscape Loka:  Vrbinc M. 5, Rakovec, Šibanc 5, Gartner 4, Kavčič 1, Jamnik, Jesenko M., Juričan, Bradeško 3, Mali, Jeseničnik, Pipp 2, Bergant, Jesenko A. 6, Plestenjak, Vrbinc A. 2. Trener: Robert Beguš

MRD DOBOVA: Dular, Markušič 3, Rožman, Humek, Seferovič 7, Baznik, Mustapič  1, Prezelj,

Rantah 1, Zavodnik, Krnc 2, Kučič 2, Smojver 4, Hotko 3, Blaževič, Hrupič. Trener: Aleksander Markl

Izključitve: RD Loka 2 min; MRD Dobova 10 min

7m: RD Loka 6(4), MRD Dobova 1(0)

Kljub temu, da je razlika med ekipama na lestvici precejšnja in dejstvu, da so Ločani zmagali že na gostovanju v Dobovi smo pričakovali težko tekmo. In to se je tudi potrdilo. Sicer so Ločani začeli odlično in povedli s kar plus 6 (10:4), a so jih gostje do polčasa skoraj ujeli (13:12). Omeniti je potrebno na trenutke pregrobo igro gostov, ki so si v prvih 11. minutah prislužili kar 4 izključitve. V drugem polčasu pa so se Ločani le zbrali, višali prednost iz minute  minuto, tako da so na koncu lahko priložnost za igro dobili tudi mlajši igralci. Končni rezultat 28:24! Sledi gostovanje v Novem Mestu že v petek ob 19.00!), nato pa nori začetek decembra in 3 domače tekme v 7 dneh!