NEVERJETEN DRUGI POLČAS ZA POPOLNO REVANŠO!

RD URBANSCAPE LOKA : RK MARIBOR BRANIK 31:21 (12:12)

Gledalcev: 300; Sodnika: Brstin Kavalar in Uroš Nahtigal
RD LOKA: Božnar, Vrbinc M. 6, Rakovec, Šibanc 4, Gartner 4, Dolenc, Kavčič 7, Jamnik 4, Pipp U., Bradeško 3, Jeseničnik, Pipp M. 1, Bergant, Jesenko 2, Plestenjak, Vrbinc A. Trener: Robert Beguš

RK MARIBOR: Đurica, Cvetko 1, Bogadi 2, Celminš 2, Čudič, Sok 1, Jerenec, Rotim 1, Leben, Velkavrh 3, Ranevski, Stopar, Bezgovšek 1, Štumpfl 3, Sivič 2, Ocvirk 5. Trener: Marko Šibila

Izključitve: RD Loka 8 min, RK Maribor 12 min

7m: RD Loka 3 (3), RK Maribor 3 (1)

Pred tekmo je bil cilj domačih popolnoma jasen: revanša za visok in boleč poraz na Štajerskem. Tekma se je začela po okusu domačih, ki so hitro zagospodarili na Podnu in si priigrali 4 gole prednosti in jo držali do rezultata 11:7. Nato pa so se gostje zbudili in z delnim izidom 0:5 prišli v vodstvo. Kavčiču je uspelo izenačiti in rezultat po 30. minutah je bil 12:12. Drugi polčas pa naravnost neverjeten. Izgledalo je, kot da sta na igrišču dve drugi ekipi. Ločani so se razleteli po parketu in v prvih 15. minutah drugega polčasa zabili 12 golov in povedli za 9! Gostje so bili v krču in do konca niso več našli poti iz krize. Ločani so hladnokrvno dokončali delo in več kot zasluženo visoko slavili z 31:21! Že v torek smo spet na Podnu, 1/16 finala pokala Slovenije, v goste prihaja Dobova! Loka, Loka!