RD URBANSCAPE LOKA : RK TRIMO TREBNJE 29:23 (10:11)

Gledalcev: 200; Sodnika: Bojan Lah in David Sok

RD LOKA: Pešić 1, Rakovec 1, Šibanc 5, Gartner, Dolenc, Kavčič 6, Jamnik 2, Jesenko M., Pipp U., Juričan, Bradeško 5, Jeseničnik, Pipp M. 3, Bergant, Jesenko A. 6, Plestenjak. Trener: Robert Beguš

RK TRIMO: Cvetko 2, Djurdjević, Florjančič 2, Horžen 4, Skol 3, Kotar Matic 4, Sikošek, Kotar Miha, Kotar Marko 1, Udovič 2, Sašek 5, Pernovšek, Mlakar, Brana, Grandovec, Urbič. Trener: Roman Šavrič

Izključitve: RD Loka 4 min; RK Trimo 12 min

7m: RD Loka 3(2), RK Trimo 3(2)

Na Podnu smo bili priča derbiju 8. kroga lige NLB, ki je upravičil ta naziv. Trda tekma, ki je v prvem polčasu ponudila jekleni obrambi in malo golov. Gostje so bili v prvem delu le nekoliko boljši in so na odmor odšli s prednostjo enega zadetka – 10:11. V drugem polčasu pa je bila slika domačih igralcev povsem drugačna. Hitra in poletna igra jim je prinesla hitro vodstvo s petimi zadetki, tako da so tekmo lahko mirno pripeljali do konca. Zmaga ima še toliko večjo vrednost, ker so Ločani igrali brez Matije Vrbinca. Najboljša pri domačih Kavčič in A. Jesenko s 6 zadetki! Sledi teden počitka, nato pa težko gostovanje na Kodeljevem pri Slovanu!