RD URBANSCAPE LOKA : RD RIKO RIBNICA 26:23 (14:13)

Gledalcev: 150; Sodnika: Boštjan Žitnik in Dominik Majer

RD Urbanscape Loka: Pešić, Vrbinc 2, Šibanc 8, Gartner 2, Kavčič 5, Jamnik 4, Jesenko M., Pipp U., Juričan, Bradeško 1, Mali, Jeseničnik, Pipp M. 2, Bergant, Jesenko A. 2, Plestenjak. Trener: Robert Beguš

RD RIBNICA: Horvat, Vujačić 4, Knavs 6, Henigman 7, Skušek 3, Koprivc 1, Pahulje, Nosan 2, Klarič, Kovačič, Kljun, Batinič, Perovšek, Setnikar, Košmrlj. Trener: Siniša Markota

Izključitve: RD Loka 6 min, RD Ribnica 12 min.

Izjemna tekma polna ritma, grobih prekrškov in lepih zadetkov se je končala z zasluženo zmago domačih. Prvi polčas je bil izjemno izenačen, večino časa so vodili domači igralci, a se jim ni uspelo odlepiti na občutnejšo prednost. Polčas se je končal z rezultatom 14:13. Drugi polčas so bolje pričeli Ločani in držali prednost treh zadetkov, v 52. minuti pa prvič povedli tudi za 4. Gostje so se poskušali vrniti, a je domačim, tudi po zaslugi nekaj izjemnih obramb Pešića in Juričana, uspelo zaustaviti vse nalete in zasluženo slaviti. Sledi gostovanje v Šmartnem naslednji vikend, 14.10.2017.